Randki online są popularne od kilku lat, od czasu, gdy powstały internetowe portale randkowe. Coraz więcej osób interesuje się nimi. Niektóre osoby, nowicjusze, popełniają błędy. Piszą na stronach internetowych wszystko o sobie, ale nie ujmują informacji w interesujący sposób. Zamieszczają zbyt małe i niewyraźne zdjęcia, zamiast postarać się o fotografie dobrej jakości oraz we właściwych rozmiarach. Chcą zabłysnąć, ale efekt jest mizerny. Dobry opis, ładne zdjęcie, realne wymagania i oczekiwania – to może doprowadzić do sukcesu w życiu prywatnym.

Dużym błędem popełnianym przez osoby randkujące online jest pomijanie innych osób. A przecież profil tworzy się dla innych, aby inne osoby zainteresowały się randkowiczem. Zbytnia wybredność, odrzucanie innych osób po jednym mejlu, są fatalnym rozwiązaniem i nie wróżą wielkiego powodzenia. Profil tworzymy w celu zaprezentowania siebie i pokazaniu jaki partner jest nam potrzebny, z jaką osobą chcemy związać nasze losy. Odrzucanie innych po jednym mejlu pokazuje, że nie jesteśmy osobą poważną, nie chcemy poznać drugiego randkowicza, nie znajdujemy czasu na taką znajomość. Budowanie przyszłości z drugą osobą jest ciężką pracą i taką pracę trzeba wykonać, aby być szczęśliwym. Błędem jest pokazywanie – jestem wspaniały i kochaj mnie za to jak wyglądam, za moje muskuły. Wnętrze, umysł, poczucie humoru są o wiele większymi afrodyzjakami dla kobiet niż piękny wygląd zewnętrzny. Jest to bardzo ważne i należy o tym pamiętać. Wygląd zewnętrzny zmienia się, atrakcyjność przemija, starzejemy się. Wnętrze pozostaje, a zalety ducha i umysłu są najważniejsze dla budowania trwałego, udanego i szczęśliwego związku kobiety z mężczyzną.

W tworzenie profilu i poznawanie nowych osób trzeba włożyć pewną pracę. Nigdy nie wiemy, czy dany związek się uda, czy relacja przetrwa. Tworzenie związku jest wyzwaniem, ale też sukcesem – gdy nawiążemy udaną relację. Randkowi nowicjusze powinni uzbroić się w cierpliwość i starać się nawiązać dobre relacje. Niepowodzenia nie powinny ich zrażać, lecz wzmacniać i sprawiać, że cel będzie dla nich bardzo ważny.

Zobacz DateZone – sex ogłoszenia z fotkami.