Do XX wieku reklama jako pojęcie praktycznie nie istniała. Samo jednak (nie zdefiniowane jeszcze) zjawisko od wieków towarzyszyło handlowi. Wszak konkurencja wśród sprzedawców istniała już od samego początku istnienia “wczesnego marketingu”.  W starożytnym Egipcie żeby sprzedać powiedzmy oliwki, kupiec musiał użyć “sposobu” , aby przekonać nabywców o wyższości jego oferty nad propozycjami konkurencji. I tu już można było zauważyć pewne techniki “nadinterpretacji prawdy na korzyść walorów swoich produktów”… Począwszy od wykrzykiwania haseł reklamowych na targu, poprzez czasy afiszów, plakatów, po znane dziś spoty tv i promocję internetową – reklama towarzyszy nam na każdym kroku.

Zakład produkcyjny NewForm specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nośników reklamy stacjonarnej. Gabloty zewnętrzne, wewnętrzne oraz stojaki reklamowe wykonujemy po uprzednim przygotowaniu odpowiedniego projektu oraz wykonaniu wizualizacji 3D. Po konsultacjach następuje dobór odpowiednich materiałów i przygotowanie prototypu. Zajmujemy się produkcją nośników na bazie tworzyw sztucznych, drewna, stali i aluminium.
Specjalizujemy się w reklamie, której wszechstronne rozwiązania opierają się na wykorzystaniu materiałów z tworzyw sztucznych (PMMA, HIPS, AXPET,PCW) jak również materiałów metalowych i stalowych.

Zdajemy sobie sprawę ze schematyczne myślenie traci na wartości a na zmiany trzeba reagować szybko i spontanicznie. Dlatego nie boimy się wyzwań – jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby Klienta.
Stosowane przez nas rozwiązania powstają dzięki bezpośredniej współpracy z Klientem, którego powodzenie przekłada się również na nasz sukces.