Nie brakuje dzisiaj miłośników zegarków, których zauroczyły modele drewniane. Giacomo Design przygotowało dla nich nie lada niespodziankę. Firma rozda 3 dowolne zegarki osobom, które będą najbardziej przekonujące, że im się to należy.

 

Na czym polega konkurs?

Uczestnicy konkursu pragnący wygrać jeden z zegarków, powinni zacząć od przeglądnięcia oferty sklepu. Pierwszym etapem zabawy jest bowiem wybór upragnionego modelu. Może to być jeden z najdroższych dostępnych w sklepie zegarków lub też któryś z tańszych modeli. Konkurs dotyczy zarówno zegarków drewnianych, jak i tych z paskami skórzanymi. Innymi słowy, w kwestii wyboru nagrody nie ma żadnych ograniczeń.

Po podjęciu decyzji należy zamieścić na stronie komentarz. Powinien on zawierać informację, dotyczącą tego, który zegarek został wybrany. Ponadto, należy również krótko uzasadnić swoją decyzję. Najważniejszym fragmentem wpisu jest jednak ten, który ma przekonać do przekazania zegarka autorowi. Należy w nim podać przyczyny, z których powodu jest się idealnym kandydatem do otrzymania nagrody. Jakie cechy wpisu mogą zadecydować o zwycięstwie? Zwykle w tego typu konkursach ważne są:

  • zaangażowanie
  • kreatywność
  • poczucie humoru

Zaangażowanie z pewnością najprościej ocenia się po długości komentarza, jednak jego wartość merytoryczna również jest niezwykle ważna. Kluczową kwestią okazuje się zwykle oryginalność wpisu, stąd niezbędna jest kreatywność autora. Ponadto, każdy ceni sobie teksty, które są zabawne.

 

Zegarek dla siebie lub bliskich

Wygranie zegarka może być świetną nagrodą dla autora wpisu albo też dla kogoś mu bliskiego. Może akurat zbliża się rocznica ślubu Twoja i współmałżonka albo też nadchodzą imieniny lub urodziny kogoś z rodziny? Stylowy zegarek Giacomo Design z pewnością będzie doskonałym prezentem. Natomiast historia relacji z osobą, która ma otrzymać zegarek w prezencie, może zagwarantować zwycięstwo w konkursie.

Co ważne, na stronie producenta znaleźć można prezent dla każdego członka rodziny, partnera, czy przyjaciela. Rzecz w tym, że modele są mocno zróżnicowane, niektóre mają charakter stylowych zegarków na specjalne okazje, inne są pół-formalne, a pozostałe typowo sportowe. Co więcej, oprócz dziesiątek zegarków męskich, Giacomo Design oferuje również szeroki wybór modeli żeńskich.

Dumą Giacomo Design i flagowymi produktami firmy są z pewnością zegarki drewniane. To właśnie dzięki nim producent zaistniał na rynku, a dziś jest już dobrze rozpoznawalny nie tylko wśród pasjonatów. Niemniej jednak oferta sklepu jest bogatsza i obejmuje również zegarki na paskach skórzanych. Jeżeli natomiast chodzi o koperty w zegarkach dostępnych w sklepie firmowym, niektóre modele wykonane są z drewna, a inne ze stali lub tytanu.