Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że kobieta, którą uwielbiałeś nie żywiła do Ciebie żadnych uczuć? Ile razy w swoim życiu zastawiałeś się: jak się zachowywać, aby ta jedyna się mną zainteresowała. Prawie każdy facet w swoim życiu chciał się zmienić albo w jakiś sposób ulepszyć, aby ona wreszcie coś do niego poczuła. Już a chwilę zademonstruję Ci kilka łatwych porad o tym na co kobiety zwracają uwagę w mężczyznach. Prawdopodobnie niektóre z tych rad wydadzą Ci się oczywiste, ale pomimo tego powinieneś je uważnie przeczytać aby uwodzenie było łatwiejsze.

Mowa ciała

Postawa i mowa ciała to bardzo fundamentalna rzecz w tym jak Cię postrzegają inni. Czy tego chcesz czy niepraktycznie każdy człowiek a w szczególności dziewczyny będą Cię oceniać po twoim wyglądzie zewnętrznym. Nie od razu znaczy to, że będą oceniać, twoją garderobę. Dużo bardziej istotna jest tutaj twoja mowa ciała Chodź wyprostowany, ale nie sztucznie jak kołek. Wpierw ściągnij ramiona do tyłu i opuść je, żeby wyglądały naturalnie. Koniecznie też trzymaj głowę trochę wyżej niż zwykle, ale nie za wysoko. Można przyjąć, że głowa musi być na wysokości jakbyś chciał dostrzec coś w większej odległości.

Charyzmatyczna osobowość

Nieważne czy jesteś milionerem atrakcyjny czy nieatrakcyjny. Nieważne czy jesteś gruby czy za chudy albo za niski lub za wysoki. Z odpowiednim charakterem ta jedyna się w tobie zakocha. Zdaję sobie sprawę, że brzmi to dziwnie, ale tak jest w rzeczywistości. Jeśli rozumiesz, co ważnego w charakterze chłopaka są interesujące laskę i będziesz miał je w sobie to na pewno będziesz w stanie poderwać wymarzoną laskę. Popracuj nad pewnością siebie i typowymi męskimi zaletami charakteru np. poczuciem humoru, charyzmą.

Pozytywne nastawienie

Nie znam twojej sytuacji finansowej. Nie wiem też gdzie chodzisz do pracy, jakie są twoje sukcesy albo jak wyjątkowo przystojny jesteś. Na pewno wiem jednak i wiem to na (100%|pewno). Jeżeli nastawiony jesteś do życia negatywnie, jeśli chodzisz przybity wiecznie narzekając, to kobieta nie będzie chciała z tobą być. Całkowicie bez różnicy co Ci przydarzyło się w życiu. Bez względu na wszystko powinieneś mieć pozytywne nastawienie nawet jeśli nie wiesz jak odzyskać dziewczynę. Laski nie znoszą gdy mężczyzna jest smutny i negatywnie nastawiony.