Elektryczne otwieracze do puszek zrewolucjonizowały rynek

Otwieracz do puszek ułatwia życie konsumentom. Niektóre otwieracze elektryczne nie wymagają w ogóle użycia siły. Takie otwieracze szczególnie wysoko cenią panie – wystarczy przyłożyć urządzenie do puszki, aby cięło delikatny metal. Nie wszystkie puszki mają wygodne otwarcie, dlatego otwieracz do puszek pomaga w codziennym funkcjonowaniu. Gdy nie ma pana domu, a pani domu ma słabe dłonie, wówczas otwieracz do puszek przyda się na pewno. Mechanizm tnący takiego urządzenia łatwo się zdejmuje i czyści. Wydatek poniesiony na zakup otwieracza do puszek jest jednorazowy. W restauracjach sprawdzą się otwieracze z oprogramowaniem. Konsument przykłada otwieracz do puszki i bez problemu taką puszkę otwiera. Kiedyś skazani byliśmy na otwieranie puszek za pomocą dłutka i młotka, dzisiaj do tego celu służy nam elektryczny otwieracz do puszek. Podobno pierwszy otwieracz do puszek zaprojektowano w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. W 1881 roku pojawił się kolejny model otwieracza do puszek. W 1931 roku pojawił się na rynku elektryczny otwieracz do puszek. Reklamy opisywały to urządzenie jako otwierające dwadzieścia puszek w minutę.

Jakie otwieracze są dostępne na rynku

Na rynku dostępne są mechaniczne i elektryczne otwieracze do puszek. Elektryczny otwieracz do puszek można kupić już za 29 złotych, na rynku dostępne są też droższe modele, za 80 czy nawet 200 złotych. Jednak nie cena przesądza o jakości tego urządzenia. Zazwyczaj otwieracz ma około 25-30 watów mocy i sprawnie otwiera puszki. Urządzenie tego rodzaju obdarzone jest dwuletnią gwarancją. Bywają także urządzenia mające 40 watów mocy. Elektryczne otwieracze do puszek dostępne są w sklepach tradycyjnych oraz internetowych. Można je kupić w promocji, np. urządzenie pierwotnie kosztujące 130 złotych w promocyjnej sprzedaży kosztuje 70 złotych. Najdroższe elektryczne otwieracze do puszek dostępne na rynku kosztują grubo ponad 4000 złotych. Wydatek duży, ale na pewno godny poniesienia. Są to modele dostępne w sprzedaży, oferowane jednak nie indywidualnym odbiorcom, a firmom, czyli kupowane do restauracji, barów, pubów. W takich miejscach puszki są często otwierane masowo – niezbędne są groszek, kukurydza, fasolka oraz inne składniki niezbędne do przygotowania potraw. Niektóre otwieracze mają kilka funkcji: otwierają butelki, otwierają puszki oraz ostrzą noże. Są to nowoczesne, dość duże, ale godne uwagi urządzenia. Wyposażone są w gumowe nóżki i mają opcję chowania kabla.

Krótkie podsumowanie

Podsumowując, bez elektrycznego otwieracza można spokojnie żyć, ale o wiele łatwiej otwierać puszki z jego użyciem. Szczególnie paniom takie urządzenie jest potrzebne i jest dla nich przydatne. Warto zadbać o taki nóż, aby prowadzenie gospodarstwa domowego stało się łatwiejsze.