Rozpoczynając remont domu zawsze stajemy przed trudnym dylematem, co na początku wyremontować. Na tak postawione pytanie odpowiedzi w najnowszym numerze magazynu „Twój Dom” udzieliła grupa architektów i projektantów wnętrz. Okazało się, że największą uwagę należy zwrócić na łazienkę. Jednak co w pierwszej kolejności mamy w niej zmienić ? Odpowiedź znajdziecie w artykule. Zapraszam do czytania.

Łazienka od zawsze była bardzo ważnym miejscem w każdym domu, jednak ostatnio zyskała bardzo dużo znaczenie. Rozwój urządzeń przeznaczonych do instalacji jest bardzo duży dlatego nie dziwi fakt, że coraz większa grupa osób ma kłopot z optymalnym wyborem i zagospodarowaniem łazienki. Oczywiście standardowo najważniejsze są płytki, które powinny być dobrze kolorystycznie dobrane do wystroju łazienki. Unikać należy glazury z Chin, ponieważ tego typu wyroby są słabe i są zwykłą imitacją wyrobów wysokiej jakości.

Jeśli posiadają Państwo małe dzieci, najnowszym rozwiązaniem są brodziki. Oczywiście na koniec ktoś musi to wszystko dobrze zainstalować. Tutaj sprawa nie jest prosta, ponieważ ostatnio na runku znajduje się coraz więcej słabiej jakości fachowców, dlatego polecam koniecznie zweryfikować referencje i popytać wśród znajomych o dobrego majstra. Dzięki temu będziemy zadowoleni z remontu naszego domu. Zapraszamy do podzielenia się opiniami związanymi z Państwa doświadczeniami w tym zakresie. Z pewnością będą to bardzo interesujące wiadomości dla naszych czytelników.