Każdy z nas ma jakieś wady – jesteśmy w końcu ludźmi, nie robotami. Najbardziej przeszkadzają jednak pewne uzależnienia: palenie, picie nadmiernych ilości alkoholu. Nie lubimy osób, które nie dbają o higienę osobistą na randce i w życiu. Randki rzadko są spontaniczne, ludzie się umawiają, zatem można pojawić się na randce z czystym ciałem i odrobiną perfum na sobie. Uczesane włosy, czyste buty, zadbane dłonie – to wszystko przyciąga do drugiej osoby. Ślady zaniedbania odpychają i zniechęcają do kolejnego spotkania oraz nawiązania bliższej relacji. Nie ma usprawiedliwienia dla osób, które unikają wody i mydła, nie golą się, nie myją zębów, nie używają dezodorantu.

 

Irytujące jest spóźnianie się. Nie ma usprawiedliwienia dla osób będących na bakier z punktualnością. Warto pamiętać, że punktualność jest grzecznością królów. Kłamstwa także odstręczają, podobnie jak opowiadania przesadzonych historii i głośne mówienie, połączone z gwałtowną gestykulacją. Uczciwość, prawdomówność, spokojne zachowanie są tym, co przyciąga innych. Podczas randki nie należy mówić o pieniądzach, narzekać, opowiadać o porażkach lub sukcesach. Podobnie, jak chwalenie się oszczędnościami zgromadzonymi na bankowym koncie będzie także niemodne i niemożliwe do akceptowania.

 

Upijanie się na randce, zażywanie substancji odurzających nie wchodzi w grę podczas spotkania randkowego. W końcu powinniśmy upajać się uczuciami, a nie alkoholem. Eleganckie ubranie, ładna biżuteria – to na pewno jest zalecane. Nie warto przychodzić na randkę w dżinsach i kiepskich butach. Pierwsze wrażenie jest przecież bardzo ważne. Nie wolno opowiadać o byłym partnerze i używać telefonu komórkowego. Podczas randki komórka powinna milczeć.
Przestrzeganie powyższych zasad na pewno sprawi, że randka będzie czasem udanym, miłym i spędzonym w sposób pożyteczny i bez irytacji. Nie warto zniechęcać innych do siebie. Lepiej zapracować na wizerunek miłej, przyjaznej osoby.

 

Jeśli interesują Cię wyłącznie randki erotyczne to tutaj znajdziesz więcej: sex anonse DateZone.com