Biorezonans to specjalistyczne narzędzie medyczne, którego zadaniem jest diagnoza oraz leczenie przy pomocy drgań elektromagnetycznych. To szczególne odkrycie z zespolenia nauki i medycyny, które służy wykryciu różnych stanów patologicznych w organizmie takich jak: pasożyty, bolerioza, alergeny czy bakterie.

Sposób działania biorezonansu.

Metodologia i technika działania narzędzia bierze początek od zjawiska fizycznego, którym jest rezonans elektromagnetyczny. Zakres zjawiska stosowany jest zarówno w środowisku ściśle technicznym- inżynierskim, ale też w szerszym, bardziej dostępnym społeczeństwu kręgu. Rezonans elektromagnetyczny, wykorzystywany również przez biorezonans, wykorzystywany jest przez środowisko niemedyczne do przyjmowania sygnałów radiowych, telewizyjnych czy komórkowych. Właściwa antena odbiera wysyłany sygnał jeśli częstotliwość drgań jest zbieżna. W przypadku omawianego narzędzia, biorezonans odbiera sygnały wysyłane przez patogeny (grzyby, alergeny itp.) analogicznie jak antena.

Biorezonans wykorzystywany jest w celu rozpoznania choroby lub w procesie leczenia. Diagnoza z użyciem biorezonansu jest niezwykle drobiazgowa. Wynik końcowy może wykazać zarówno problemy z narządami, jak i wiele źródeł powodujących zmiany w zachowaniu, gorsze samopoczucie czy wreszcie stany chorobowe. Wciąż trwający rozwój technologiczny pozwala na nieustanne doskonalenie narzędzia i podnoszenie jego możliwości.

Najpopularniejszą grupę focusową biorezonansu stanowi diagnoza oraz leczenie alergii. Dużą skuteczność biorezonansu wykazano także w diagnozowaniu pasożytów, których istnienie trudno wykazać tradycyjnymi metodami oraz boleriozy, którą do tej pory stwierdzano na podstawie wyników badań krwi. Narzędziem można leczyć krętki borelii oraz uzależnienie fizyczne od nikotyny, co według opinii pacjentów przynosi realne efkty.

Coraz nowsze odkrycia i ciągłe doskonalenie metod, zwiększa zastosowanie biorezonansu. Narzędzie służy również do odnawiania narządów, w szczególności terapii stanów zapalnych, niwelowania toksyn z organizmu, usuwania metali ciężkich (zwłaszcza wynikających ze szczepień). Biorezonans wykorzystywany jest także do zmniejszania napięcia nerwowego, który przydatny jest zwłaszcza u osób z problemami psychicznymi na tle nerwowym. Narzędzie sprawdza się jako środek na bóle stawów, mięśni, kręgosłupa i wiele innych. Różnorodność dostępnych programów terapeutycznych jest szeroka i pozwala na leczenie wielu schorzeń i zaburzeń.

Oprócz diagnozowania, biorezonans spełnia bardzo ważną rolę terapeutyczną, która można skategoryzować następująco:

– terapia regulacyjna, która ma na celu wesprzeć samodzielną regenerację tkanek organizmu w zakresie konkretnego narządu lub układu (układ oddechowy, płuca, żołądek itp.) poprzez przywrócenie normalnej częstotliwości drgań i wzmocnienie fali.

– terapia neutralizująca obciążenia, która ma na celu usuwanie czynników patogennych (odczulanie alergii, oczyszczanie z toksyn itp.) poprzez wysyłanie do nich sygnałów o “lustrzanym odbiciu”, które usuwają szkodliwe czynniki.

Artykuł napisany przy pomocy serwisu: https://bioanna.com.pl/